Alle resultaten van de Q-cup uit 2017!

Uitslag Finale

 

Regatta Center Muiderzand

Naam Deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Totaal Plaats
Hinke van Bussel 10 1 1 1 1 1 5 1e
Gaizka Paiva Andra 14 4 2 3 5 5 19 2e
Frank Mol 11 5 10 4 4 2 25 3e
Timme Troe 13 9 3 2 6 8 28 4e
Hidde Stok 1 6 12 7 3 4 32 5e
Jelle van Bussel 9 2 9 6 7 10 34 6e
Nicky Brouwer 12 7 6 8 9 6 36 7e
Jip Geuze 5 10 5 16 2 5 38 8e
Tim Geuze 6 3 4 11 10 11 39 9e
Julia Paardenkoper 4 8 7 10 14 9 48 10e
Floor Huvers 8 13 11 5 8 13 50 11e
Joep Geuze 7 15 13 13 11 3 55 12e
Claire Paap 3 12 8 9 15 12 56 13e
Tijs Crezee 16 11 15 12 12 14 64 14e
Jikke Schraffordt 2 16 16 14 13 16 75 15e
Sophie Crezee 15 14 14 15 16 16 75 16e

Uitslagen Aalsmeer

 

WV Schiphol

Naam Deelnemer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Wedstrijd 6 Totaal Plaats
Hinke 3 1 1 1 1 2 9 1e
Gaizka 2 2 3 4 2 1 14 2e
Camiel 1 3 2 2 6 4 18 3e
Janouk 4 4 5 8 5 5 31 4e
Floor 7 5 6 3 4 3 31 4e
Cain 6 6 4 5 3 8 33 5e
Jikke* 6 7 10 48 6e
Emma 5 8 7 9 10 6 49 7e
Francoise 8 7 8 10 8 7 53 8e
Jack 9 9 9 7 9 9 57 9e

*Jikke deed alleen in de middag mee, haar punten zijn x2 gedaan om zodoende een eindplaats te berekenen.

WV Nieuwe Meer

Naam Deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Wedstrijd 6 Totaal Plaats
Hinke van Bussel 22 2 1 6 2 4 3 12 1e
Gaizka Paiva Aranda 27 3 3 2 3 7 5 16 2e
Jelle van Bussel 24 1 2 4 4 5 9 16 3e
Flora Hagenberg 28 4 5 7 6 1 1 17 4e
Donna De Hartog 20 7 9 3 7 3 2 22 5e
Sophie Westra 25 6 4 10 5 2 8 25 6e
Luka Eschgfaller 23 5 10 8 1 8 7 29 7e
Faas van Lon 21 9 6 1 9 9 6 31 8e
Jolijn Nijholt 19 8 7 9 8 6 4 33 9e
Lukas Boot 26 10 8 5 10 10 10 43 10e

Zeilschool Aalsmeer

Naam deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Totaal Plaats
Hinke 21 1 1 1 2 5 1e
Gaizka 25 2 2 3 4 11 2e
Sophie 29 5 3 4 7 19 3e
Jette 20 6 4 8 3 21 4e
Noor 37 7 10 5 1 23 5e
Donna 33 10 7 2 5 24 6e
Luka 32 9 6 7 6 28 7e
Philine 26 3 11 10 11 35 8e
Isabelle 31 13 15 6 9 43 9e
Siwarde 36 12 12 9 10 43 9e
Jelle 22 15 9 14 8 46 11e
Myrthe 23 11 13 12 13 49 12e
Eeke 30 4 5 30 12 51 13e
Francoise 24 14 8 15 14 51 14e
Fleur 27 16 14 11 15 56 15e
Mika 34 8 16 16 16 56 16e

VWDTP

Naam deelnemer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Totaal Plaats
Stella van der Vlis 2 2 1 1 3 9 1e
Bart Jagers 1 3 3 2 1 10 2e
Thijs de Groot 3 1 5 3 2 14 3e
Julia Paardekoper 7 5 4 4 4 24 4e
Tygo Konijn 4 4 2 dnc(9) dnc(9) 28 5e
Casper Rademaker 6 6 6 7 6 31 6e
Sabine Bos 5 7 8 6 7 33 7e
Job Nauta 8 8 7 5 5 33 8e

Uitslagen Brabant

 

WSV Woudrichem
Talentenklasse – Kinderen die nog geen CWO2 diploma hebben

Naam Deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Totaal Plaats
Hugo van der Heijden 13 3 2 3 3 2 13 1e
Tijs Crezee 11 1 6 5 5 7 24 2e
Nathan van Wijngaarden 21 2 3 4 19 8 36 3e
Mats de Wolff 18 7 10 15 2 3 37 4e
Guus Bondam 1 5 5 7 12 10 39 5e
Sophie Crezee 12 9 1 16 14 1 41 6e
Eggebeen Flint 22 14 22 1 4 4 45 7e
Julia van Mil 2 6 8 11 8 14 47 8e
Marijn Kuiper 8 4 13 9 13 16 55 9e
Nick Visser 25 9 7 22 6 12 56 10e
Maud van Andel 9 8 11 18 11 11 59 11e
Thobias Hajer 23 10 18 2 18 17 65 12e
Boris Winkel 24 19 15 20 7 6 67 13e
Esmee Klopstra 20 17 19 19 1 13 69 14e
Marloes Paans 6 20 12 24 10 5 71 15e
Jévon Sterrenburg 4 22 4 8 20 24 78 16e
Miguel Schechtl 3 25 24 12 9 9 79 17e
Bram Schaap 17 11 17 14 17 21 80 18e
Madelief Paans 7 18 14 10 21 18 81 19e
Lieke Mewis 15 12 9 23 23 15 82 20e
Emma de Jong 16 21 16 13 15 19 84 21e
Joost van Haaften 10 15 20 6 22 23 86 22e
Fleur Nederveen 14 13 21 21 24 20 99 23e
Christian Dokman 27 24 25 27 16 22 104 24e
Leon Paap 19 23 23 25 25 25 121 25e
Warnink 26 26 26 26 25 25 128 26e

Toppersklasse – Kinderen met CWO2 diploma of meer dan 2 jaar zeilervaring

Naam Deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Totaal Plaats
Claire Paap 39 2 2 1 6 4 15 1e
Alexander van Beusekom 40 10 5 3 2 3 23 2e
Frank Mol 28 13 1 7 7 1 29 3e
Wessel Zwaan 38 4 8 2 10 5 29 4e
Freeke Stok 34 5 7 8 5 6 31 5e
Lucan den Dekker 35 9 4 14 3 2 32 6e
Niek Winkel 41 6 14 10 4 8 42 7e
Thijs Wiesenekker 43 11 15 4 1 13 44 8e
Siebe Kuiper 32 7 6 15 11 7 46 9e
Sil Nieuwenhuijs 29 1 10 9 13 15 48 10e
Nicky Brouwer 31 15 13 6 8 9 51 11e
Juliette Wiesenekker 44 3 16 5 15 12 51 12e
Hidde Stok 33 12 3 13 9 16 53 13e
Nienke Mewis 37 14 12 11 12 10 59 14e
Maud Elema 36 16 9 12 14 11 62 15e
Ruben Sigtermans 30 8 11 16 16 14 65 16e
Feline van Sprang 42 17 17 17 17 17 85 17e

Uitslagen Groningen

 

Zeilschool Blauwestad

Naam Deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Totaal Plaats
Stella van de Vis 10 2 4 1 2 1 10 1e
Tygo Konijn 9 1 3 3 1 3 11 2e
Ruben ten Hoor 4 3 1 2 3 4 13 3e
Thijs de Groot 8 8 2 5 7 2 24 4e
Jennifer van der Plaats 6 4 6 4 5 8 27 5e
Sabine Bos 1 6 5 9 4 6 30 6e
Job Nauta 7 7 7 7 6 5 32 7e
Hidde de Jong 2 8 8 6 8 9 39 8e
Julia Paardekooper 5 9 9 8 9 7 42 9e
Nikky Riemeijer 3 dns 10 10 dns dnf 50 10e

Zeilschool Zuidlaardermeer

Naam deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Totaal Plaats
Raoul 1 3 1 2 6 1e
Stella 2 1 3 5 9 2e
Thijs 3 2 2 7 11 3e
Bord 4 8 5 1 14 4e
Bart 5 4 8 4 16 5e
Sabine 6 7 7 3 17 6e
Arthur 7 5 4 8 17 7e
Jop 8 9 6 6 21 8e
Mette 9 9 6 6 21 9e

Uitslagen Rotterdam

 

RZV

*afwezig

Naam deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Totaal Plaats
Abel van Bekkum 4 1 1 2 1 3 8 1e
Abe Brouwer 6 2 2 5 6 1 16 2e
Piet Hein de Wit 9 5 3 1 4 5 18 3e
Thijmen van der Sar 5 7 5 3 5 7 27 4e
Ole Jaegers 3 9 8 7 2 2 28 5e
Berend van der Lely 10 10 6 4 3 6 29 6e
Floor Huvers 7 3 7 6 7 9 32 7e
Babette Kruis 2 4 4 9 9 8 34 8e
Nyne Quentin 8 8 9 8 8 8 41 9e
Annelotte Hamaker 1 6 10 10 10 10 46 10e
Carlin Tyll Akker* 11 12 12 12 12 12 60 11e

Zeilschool Wavie

Naam deelnemer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Totaal Plaats
Karst van Deuren 4 1 1 6 1e
Babette Kruis 1 3 6 10 2e
Nyne Quintin 5 2 3 10 3e
Steyn Alting 3 6 2 11 4e
Jelte Sparrius 2 5 4 11 5e
Benjamin Tuijl 6 4 5 15 6e

Uitslagen Zeeland

 

Zeilschool Brouwersdam

Helaas zijn de exacte resultaten van de editie in Brouwersdam kwijtgeraakt op de locatie.

Naam Deelnemer Plaats
Tim 1e
Jip 2e
Lennard 3e
Timme 4e
Doeke 5e
Tobias 6e
Luuk 7e
Mick 8e

Zeilschool Het Veerse Gat

Naam deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Totaal Plaats
Tim 8 2 1 2 1 6 1e
Jip 6 1 10 1 6 18 2e
Sophia 4 3 6 3 7 19 3e
Lennard 3 3 4 14 4 25 4e
Joep 7 8 2 8 11 29 5e
Timmie 20 6 7 6 10 29 6e
Marit 11 20 5 7 8 40 7e
Louis 14 16 19 5 2 42 8e
Fedde 9 10 8 12 15 45 9e
Melle 10 15 16 9 5 45 10e
Emiel 17 19 13 10 4 46 11e
Toon 2 5 15 11 17 48 12e
Tobias 21 7 11 14 16 48 13e
Doeke 1 9 18 20 3 50 14e
Oscar 18 12 9 21 9 51 15e
Laurens 13 13 12 15 13 53 16e
Luuk 5 14 4 19 19 56 17e
Annelie 12 17 4 17 12 60 18e
Sem 19 11 17 18 18 64 19e
Elena 15 21 20 13 20 74 20e
August 15 18 21 16 21 76 21e

Zeilschool De Viking

Naam Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Totaal Plaats
Toon Sonnenberg 1 6 9 6 21 1e
Jip Geuze 2 1 9 3 13 2e
Tim Geuze 3 2 9 1 12 3e
Joep Geuze 4 5 9 5 19 4e
Tobias Dominicus 5 3 7 9 19 5e
Jasper in 't anker 6 4 3 9 16 6e
Mick Mulder 7 8 2 9 19 7e
Luuk Mulder 8 7 5 9 21 8e
Doeke van Surksen 9 9 6 7 22 9e
Fedde Hoekstra 10 9 8 4 21 10e
Melle De Haan 11 9 4 8 21 11e
Timmie Troe 12 9 1 2 12 12e

Wanneer zijn de volgende wedstrijden?