Alle resultaten van de Q-cup uit 2017!

Uitslag Finale

 

Regatta Center Muiderzand

Naam DeelnemerNummerWedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3Wedstrijd 4Wedstrijd 5TotaalPlaats
Hinke van Bussel101111151e
Gaizka Paiva Andra1442355192e
Frank Mol11510442253e
Timme Troe1393268284e
Hidde Stok1612734325e
Jelle van Bussel9296710346e
Nicky Brouwer1276896367e
Jip Geuze51051625388e
Tim Geuze634111011399e
Julia Paardenkoper487101494810e
Floor Huvers8131158135011e
Joep Geuze71513131135512e
Claire Paap3128915125613e
Tijs Crezee1611151212146414e
Jikke Schraffordt216161413167515e
Sophie Crezee1514141516167516e

Uitslagen Aalsmeer

 

WV Schiphol

Naam DeelnemerWedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Wedstrijd 6 Totaal Plaats
Hinke31111291e
Gaizka223421142e
Camiel132264183e
Janouk445855314e
Floor756343314e
Cain664538335e
Jikke*6710486e
Emma5879106497e
Francoise8781087538e
Jack999799579e

*Jikke deed alleen in de middag mee, haar punten zijn x2 gedaan om zodoende een eindplaats te berekenen.

WV Nieuwe Meer

Naam DeelnemerNummerWedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5 Wedstrijd 6 Totaal Plaats
Hinke van Bussel2221624312 1e
Gaizka Paiva Aranda2733237516 2e
Jelle van Bussel2412445916 3e
Flora Hagenberg2845761117 4e
Donna De Hartog2079373222 5e
Sophie Westra25641052825 6e
Luka Eschgfaller23510818729 7e
Faas van Lon2196199631 8e
Jolijn Nijholt1987986433 9e
Lukas Boot26108510101043 10e

Zeilschool Aalsmeer

Naam deelnemer Nummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 TotaalPlaats
Hinke211112 5 1e
Gaizka252234 11 2e
Sophie295347 19 3e
Jette206483 21 4e
Noor 3771051 23 5e
Donna 3310725 24 6e
Luka 329676 28 7e
Philine263111011 35 8e
Isabelle31131569 43 9e
Siwarde 361212910 43 9e
Jelle 2215914846 11e
Myrthe 23 11131213 49 12e
Eeke 30453012 51 13e
Francoise241481514 5114e
Fleur2716141115 56 15e
Mika348161616 5616e

VWDTP

Naam deelnemerWedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3Wedstrijd 4Wedstrijd 5TotaalPlaats
Stella van der Vlis2211391e
Bart Jagers13321102e
Thijs de Groot31532143e
Julia Paardekoper75444244e
Tygo Konijn442dnc(9)dnc(9)285e
Casper Rademaker66676316e
Sabine Bos57867337e
Job Nauta88755338e

Uitslagen Brabant

 

WSV Woudrichem
Talentenklasse – Kinderen die nog geen CWO2 diploma hebben

Naam Deelnemer NummerWedstrijd 1Wedstrijd 2 Wedstrijd 3Wedstrijd 4Wedstrijd 5 TotaalPlaats
Hugo van der Heijden1332332131e
Tijs Crezee1116557242e
Nathan van Wijngaarden21234198363e
Mats de Wolff187101523374e
Guus Bondam15571210395e
Sophie Crezee129116141416e
Eggebeen Flint221422144457e
Julia van Mil26811814478e
Marijn Kuiper841391316559e
Nick Visser2597226125610e
Maud van Andel98111811115911e
Thobias Hajer231018218176512e
Boris Winkel24191520766713e
Esmee Klopstra201719191136914e
Marloes Paans62012241057115e
Jévon Sterrenburg4224820247816e
Miguel Schechtl3252412997917e
Bram Schaap1711171417218018e
Madelief Paans718141021188119e
Lieke Mewis151292323158220e
Emma de Jong1621161315198421e
Joost van Haaften101520622238622e
Fleur Nederveen1413212124209923e
Christian Dokman27242527162210424e
Leon Paap19232325252512125e
Warnink26262626252512826e

Toppersklasse – Kinderen met CWO2 diploma of meer dan 2 jaar zeilervaring

Naam DeelnemerNummerWedstrijd 1Wedstrijd 2 Wedstrijd 3Wedstrijd 4Wedstrijd 5 TotaalPlaats
Claire Paap3922164151e
Alexander van Beusekom40105323232e
Frank Mol28131771293e
Wessel Zwaan38482105294e
Freeke Stok3457856315e
Lucan den Dekker35941432326e
Niek Winkel416141048427e
Thijs Wiesenekker4311154113448e
Siebe Kuiper327615117469e
Sil Nieuwenhuijs29110913154810e
Nicky Brouwer3115136895111e
Juliette Wiesenekker44316515125112e
Hidde Stok33123139165313e
Nienke Mewis3714121112105914e
Maud Elema361691214116215e
Ruben Sigtermans308111616146516e
Feline van Sprang4217171717178517e

Uitslagen Groningen

 

Zeilschool Blauwestad

Naam DeelnemerNummerWedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3Wedstrijd 4Wedstrijd 5TotaalPlaats
Stella van de Vis1024121101e
Tygo Konijn913313112e
Ruben ten Hoor431234133e
Thijs de Groot882572244e
Jennifer van der Plaats646458275e
Sabine Bos165946306e
Job Nauta777765327e
Hidde de Jong288689398e
Julia Paardekooper599897429e
Nikky Riemeijer3dns1010dnsdnf5010e

Zeilschool Zuidlaardermeer

Naam deelnemerNummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Totaal Plaats
Raoul13126 1e
Stella21359 2e
Thijs322711 3e
Bord485114 4e
Bart548416 5e
Sabine677317 6e
Arthur754817 7e
Jop896621 8e
Mette9966 21 9e

Uitslagen Rotterdam

 

RZV

*afwezig

Naam deelnemerNummerWedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3Wedstrijd 4Wedstrijd 5TotaalPlaats
Abel van Bekkum41121381e
Abe Brouwer622561162e
Piet Hein de Wit953145183e
Thijmen van der Sar575357274e
Ole Jaegers398722285e
Berend van der Lely10106436296e
Floor Huvers737679327e
Babette Kruis244998348e
Nyne Quentin889888419e
Annelotte Hamaker16101010104610e
Carlin Tyll Akker*1112121212126011e

Zeilschool Wavie

Naam deelnemer Wedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3TotaalPlaats
Karst van Deuren41161e
Babette Kruis136102e
Nyne Quintin523103e
Steyn Alting362114e
Jelte Sparrius254115e
Benjamin Tuijl645156e

Uitslagen Zeeland

 

Zeilschool Brouwersdam

Helaas zijn de exacte resultaten van de editie in Brouwersdam kwijtgeraakt op de locatie.

Naam DeelnemerPlaats
Tim1e
Jip2e
Lennard3e
Timme4e
Doeke5e
Tobias6e
Luuk7e
Mick8e

Zeilschool Het Veerse Gat

Naam deelnemerNummer Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Totaal Plaats
Tim821216 1e
Jip61101618 2e
Sophia4363719 3e
Lennard33414425 4e
Joep78281129 5e
Timmie206761029 6e
Marit112057840 7e
Louis1416195242 8e
Fedde9108121545 9e
Melle1015169545 10e
Emiel17191310446 11e
Toon2515111748 12e
Tobias21711141648 13e
Doeke191820350 14e
Oscar1812921951 15e
Laurens131312151353 16e
Luuk5144191956 17e
Annelie12174171260 18e
Sem191117181864 19e
Elena152120132074 20e
August151821162176 21e

Zeilschool De Viking

NaamNummerWedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3Totaal Plaats
Toon Sonnenberg1696211e
Jip Geuze2193132e
Tim Geuze3291123e
Joep Geuze4595194e
Tobias Dominicus5379195e
Jasper in 't anker6439166e
Mick Mulder7829197e
Luuk Mulder8759218e
Doeke van Surksen9967229e
Fedde Hoekstra109842110e
Melle De Haan119482111e
Timmie Troe129121212e

Wanneer zijn de volgende wedstrijden?